31.12.08
PF 2009
13.12.08
Co psat?
o cem psat? Asi je, ale nestiham. 14 dni jsem 12 - 13 hodin v praci, k
tomu 1,5 hod. na cestu do prace a z prace, 5 hod. spanku, 1,5 hod. s
Bambulou venku. A zbytek? Zbytek casu se co nejvice snazim venovat
Ivickovi, me milovane zene. Deti jsou v te dobe ve skole. Takze kdy
psat?
Jen jednu malou poznamcicku napisu. Mame noveho clena rodiny. Jmenuje
se Frodo a je to fretka. Nekdo ho chudinku pred tremi tydny vyhodil na
mraz, dobra duse ho prinesla na veterinu a odtamtud se dostal k nam.
Rikame mu vselijak - Frodous, Tchorik, Pako, pan Vonavy, Smradlinko a
jinak. Je s nim legrace, s Bambulou se vzajemne provokuji a honi. Jen
Terezka se ho boji, je na ni moc hrrr. Snad budou take kamaradi.
--
Odesláno z mobilního zařízení
20.11.08
Už jezdím ...
... sám, od čtvrtka. Kolega si vzal dovolenou, tak jsem do toho spadl rovnýma nohama. Ale to je nejlepší škola. Ve čtvrtek a pátek jsem jel jen do Lokte, pro ostravský návěs s balíkama. Od úterý jezdím do Almiky (potřeby pro zvířecí miláčky), do Benátek nad Jizerou a pak do Euromedia (knižní velkoobchod) u Nového Strašecí.
Tímto kočárem teď jezdím
5.11.08
29.10.08
Nová práce
25.10.08
17.10.08
Jde auto nafouknout?
Podle našich dispečerů zřejmě ano. Jak jinak se vykládat jejich snahu dostat do auta zboží, když už na ložné ploše není místo? Jezdím s 18 - ti paletovým Ategem. Z Boleslavi jsem vezl 1 paletu, která nebyla doručena (poloviční rozměr EUR palety, což zachránilo paleťák, jinak by snad musel být se mnou v kabině) a 1 paletu svozu s elektronikou. V Benátkách n. Jizerou jsem naložil dalších 16 EUR palet a bylo hotovo, plno.
Jo a to ještě nepočítám prázdné EUR palety z rozvozu, které byly pod těmi, které jsem nakládal v Benátkách. 45 minut jsem se pokoušel dovolat do Prahy, že jsem plný a další svoz již nemohu naložit. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se od kolegy z trasy (byl naložen podobně jako já) dověděl, že budeme pokutováni, protože nejsme schopni naložit to co máme. Nevíte kam naložit další 4 palety zboží?
15.10.08
29.9.08
Profesni prukaz
28.9.08
Ruda z Ostravy v X MIX
Ještě jeden nezapomenutelný zážitek z X MIX. Ruda z Ostravy. Kde se tento týpek vzal? Ale díky za něj.
Ruda z Ostravy a jeho Kurda Hepy:
Eva a Vašek a All X
Spojení téměř nemyslitelné do včerejška. V pořadu X Mix na Nově se sen stal skutečností a All X vystoupili společně s Evou a Vaškem. Už z upoutávek v týdnu jsem se na to těšil. Do poslední chvíle jsem netušil co mám očekávat, ale skutečnost předčila všechna očekávání. Naprosto perfektní. Prodigy v podání Evy, super. Díky bohu za YouTube, podívejte se sami:
27.9.08
Syslik je doma
23.9.08
Terezce je už lépe
Oproti víkendu se stav Terezky mnohonásobně zlepšil. Včerejší odpoledne a noc byla bez kapačky. Začala pomalu jíst a pít. I do lavůrku si už dojde. Chůze je stále nejistá, ale už tolik nepadá a snaží se chodit. Dokonce jsme ji museli i trochu krotit, rozhodla se, že si skočí do peřiňáku, jako do pelíšku.
Ekologický kurz v Prachaticích
Včera Denis odjel na týdenní Ekologický kurz do Prachatic. Zúčastnil se přírodověcké soutěže a toto je odměna za umístění v první dvacítce. Romča s ním jel k autobusu, protože Ivča musela být doma s Terkou a mě z práce nepustili. Kluci to zvládli na výbornou, Romča mi volal, když už autobus Denisem odjížděl z nádraží. Ivča odpoledne s Denisem mluvila, je spokojený a moc se mu tam líbí. Dnes mi poslal SMSku, že je vše v pohodě. Vrátí se v pátek, uteče to jako voda.
21.9.08
Terezka je nemocna
--
Sent from Gmail for mobile | mobile.google.com
18.9.08
Třídní schůzky
Tento týden u kluků proběhly třídní schůzky. V úterý u Denise, to byla klasika, tak jako v posledních třech letech. Jediný rozdíl byl v zaplacení příspěvku na Radu rodičů, kterou jsme v uplynulých třech letech odmítali platit. Dnes se konaly třídní schůzky u Romči, v jeho nové škole. Jeho třídní, ing. Zubr, je velice sympatický člověk. Romča je z něho nadšen a já se mu vůbec nedivím. Je to kantor na pravém místě. Představila se nám i paní ředitelka, paní zástupkyně a mistr odborné výchovy. Z nové školy mám velice dobrý pocit a snad se konečně dočkáme Romčovy maturity.
14.9.08
Čerpací stanice ...
1.9.08
1. září
Tak do nového školního roku, tfuj, tfuj pro štěstí.
27.7.08
Dovolená
--
Sent from Gmail for mobile | mobile.google.com
