motto: "bez háčků a bez čárek, je mobilní pisálek"
Zobrazují se příspěvky se štítkemTak to vidím já. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemTak to vidím já. Zobrazit všechny příspěvky

14.11.11

Tak to vidím já: Mlha


31.10.11

Tak to vidím já: Patrikova korouhvička


Kdo toho Vogla platí, že se točí, jak ta korouhvička ve větru? To už i Hulán jede na jedné vlně!

Obrázek s tímto textem, jsem včera publikoval na svém Twitteru. Jde o reakci na článek Patrika Vogla: Chcete chytrý telefon? WP7, Blackberry, iOS či Android? a vůbec, na jeho pohled a používání OS mobilních zařízení.

A protože na Twitteru toto rychle zapadne, rozhodl jsem se o publikaci i na mém blogu.

8.11.10

Tak to vidím já: #cstalent

image

Dnes, vlastně už včera, jsem se rozhodl, že některé situace zkusím zachytit formou karikatury.