motto: "bez háčků a bez čárek, je mobilní pisálek"
Zobrazují se příspěvky se štítkemTak to vidím já. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemTak to vidím já. Zobrazit všechny příspěvky
14.11.11
31.10.11
Tak to vidím já: Patrikova korouhvička
Kdo toho Vogla platí, že se točí, jak ta korouhvička ve větru? To už i Hulán jede na jedné vlně!
Obrázek s tímto textem, jsem včera publikoval na svém Twitteru. Jde o reakci na článek Patrika Vogla: Chcete chytrý telefon? WP7, Blackberry, iOS či Android? a vůbec, na jeho pohled a používání OS mobilních zařízení.
A protože na Twitteru toto rychle zapadne, rozhodl jsem se o publikaci i na mém blogu.
A protože na Twitteru toto rychle zapadne, rozhodl jsem se o publikaci i na mém blogu.
19.9.11
18.9.11
12.9.11
11.9.11
8.9.11
5.9.11
4.9.11
16.11.10
11.11.10
10.11.10
8.11.10
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)

