Včera odjel Romča se školou do Itálie. Splnilo se mu přání, vykoupat se v moři. Dnes ráno psal, že jsou již na místě,počasí mají krásné a už se koupají.
Včera jsme po týdnu vyrazili na houby. Po minulo týdením zklamání, kdy jsme místo hub přinesli ostružiny, jsme tentokrát byli úspěšní. Bylo toho akorát na snaženici, ale moc jsme si pochutnali.
Dnes sloužím poslední noční službu. Jak před dovolenou, tak na Bulovce. Od 1.8. nastupuji u nového zaměstnavatele, ale o tom až po nástupu. Ivíček mi chtěla zpříjemnit poslední cestu do práce a objednala mi odvoz luxusní limuzínou. Moc ji MILUJI.
Před týdnem jsme se rozrostli o nového člena. Je jím kočička Terezka. Přinesli jsme si ji z veteriny, kde se jim ji podařilo zachránit po srážce s autem.
Jako IM klienta již dlouho používám Agile Messenger. Někomu vadí jeho zpoplatnění formou premium SMS zprávou. Za tak kvalitní program, kdy mohu být on-line pomocí služeb ICQ, MSN, AOL, Yahoo a GTalk mi nebylo líto utratit měsíčně 79 Kč. Dnes jsem se po několika dnesch opět pomocí Agile přihlásil ke svým IM účtům. Ještě před přihlášením na mě z displeje bafla zpráva, jestli chci program zaplatit prostřednictvím kreditní karty, pomocí PayPal účtu nebo bankovním převodem. Koukal jsem na to chvíli, co to má znamenat a pak mi to došlo. Agile již nelze platit každý měsíc, ale je pro její používání potřeba zaplatit za licenci. Odkaz pro bankovní převodje odkazovám na národní doménu, kde po zadání Customer ID je vygenerován variabilní symbol platby. Cena za Agile je pro Českou republiku 990 Kč.
Dnes jsme se s Ivčou zúčastnili přednášky Rudolfa Desenského, který se zabývá psychologií a převýchovou problémových psů. Akci pořádala společnost Medicorplus o.s. ve spolupráci s Občanským sdružením Psi pro život. Přednáška byla velice zajímavá a inspirativní, vzhledem k výchově psa. Pan Desenský ochotně odpovídal na všechny otázky a poradil i mnoho zajímavého. Už se těšíme na návštěvu přímo u p. Desenského.
Včera jsme se byli podívat v plzeňské ZOO . Dorazili jsme dvě hodiny před zavírací hodinou, ale strašně moc jsme si to užili. Původně jsem navrhoval, že se půjdeme podívat jen do Dino parku, ale jaké bylo moudré rozhodnutí Ivy, že jsme si prošli celou, tedy skoro celou ZOO. Plzeňská ZOO se nám líbila mnohem víc, než ta naše pražská. Chystáme se tam ještě jednou, abychom si ji prošlli celou. Taky na Safari, do ZOO Dvora Králového , se letos chystáme.