motto: "bez háčků a bez čárek, je mobilní pisálek"

3.9.10

Žena s penisem

Ti co zde hledají peprné obrázky hermafroditů nebo z porno průmyslu, ti mají smůlu. Nic takového zde nenajdete. Tímto děkuji internetovým vyhledávačům a jejich robotům za přísun návštěvníků.

Ale zpět k tématu. Původně jsem chtěl článek nazvat Feministka s penisem. Dle Wikipedie je feminismus :"Název pro komplex filosofií, sociálních teorií, politických hnutí a ideologií, jejichž cílem je výzkum a potírání jevů, které lze považovat za projevy a součást utlačování ženského pohlaví. Přesná definice feminismu je díky obsáhlosti problematická."

Na myšlenku ženy s penisem, mě přivedla má dnešní procedura žehlení prádla. Konkrétně při žehlení ložního prádla z chalupy. Pěkně zapnout knoflíčky, složit okraje k sobě, aby hrany lícovaly. Pomalu žehličkou přejíždět mezi knoflíčky. Na povlečení nesmí být žádný faldík ani varhánek. Musí to vypadat, jako by to žehlila manželka. Snažil jsem se, div jsem si jazyk nepřekousl. Povlečení bylo krásně vyžehlené, když v tom přišla Ivča a koukala na mne jako na blázna, co to dělám. Že takhle se ona s tím necrcá. Jen povlak poskládá a přejede žehličkou. Žádné rovnání okrajů, žádné zapínání knoflíčků. Kde je prý má pak rozepínat?

V tu chvíli jsem se dostal do situace před několika lety, kdy to bylo ovšem obráceně. Ptal jsem se Ivči, proč to dělá tak složitě, když po prvním použití je povlečení stejně zmuchlané. V poslední době si čím dál víc osvojuji domácí práce. Ale tak je to dobře a tak to má být. Ženy již nejsou naše služky, které mimo svojí práce musejí vykonávat i práce domácí. Neřkuli starost o děti a muži, jako páni tvorstva, jen užívají klidu a pohody po práci.

Takže pánové, chyťte se za čumák a své milé, doma taky pomáhejte.

Žádné komentáře:

Okomentovat